Plener VR namioty strefa arena gaming arcade automaty flipery
Bogaty, różnorodny wybór aplikacji i gier

TEMATYCZNE

Przekrój technologii ostatnich 50 lat

 

Poznaj naszą szeroką ofertę gier i aplikacji tematycznych.

Od pierwszych automatów do gier z lat 80-tych do najnowszych technologi wirtualnej rzeczywistości.   

 

 

 

SPACE / KOSMOS


W naszej Strefie Atrakcji czeka na Ciebie kosmiczna przygoda! Zanurz się w kosmicznej atmosferze i poczuj emocje podróży poza granice Ziemi.

Zestaw tematyczny SPACE / KOSMOS został specjalnie przygotowany, aby przenieść uczestników eventu do świata statków kosmicznych, laserów i obcych cywilizacji.  

 

PROPONOWANE TYTUŁY:

 

 

eventy tematyczne 02 Future Sci Fi

FUTURE / SCI-FI

 

Przekrocz granice przyszłości w naszej Strefie Atrakcji Sci-Fi! Odkryj świat pełen niesamowitych technologii, futurystycznych krajobrazów i fascynujących przygód. W naszych interaktywnych atrakcjach poczujesz się jak bohater science fiction.


Zestaw tematyczny FUTURE / SCI - FI został specjalnie przygotowany, aby przenieść uczestników eventu do świata przyszłości, pełnego robotów, dronów i cyfrowych metropolii.   

 

PROPONOWANE TYTUŁY:

 

 

ARCADE / RETRO 

Przenieś się w czasie z naszymi automatami do gier arcade w stylu retro!

Oferujemy autentyczne doznania z lat 80. i 90., które przeniosą Twoich gości w nostalgiczny świat pixeli i dźwięków. Niech Twoje wydarzenie zabłyśnie wyjątkową atmosferą, dzięki naszym klasycznym automatom, które przywołują czasy, kiedy gry były proste, a frajda była ogromna.

W naszej ofercie znajdziesz Automaty do takich gier jak Pac-Man, Galaga, Mortal Kombat.

 

PROPONOWANE TYTUŁY:

 

 

eventy tematyczne 03 Arcade Retro
eventy tematyczne 04 Horror Emocje

HORROR / EMOCJE

 

W naszej mrocznej strefie czekają na Ciebie gry, które przeniosą Cię w świat koszmarów. Czujesz, jak włosy na karku jeżą się ze strachu? To dopiero początek! Przygotuj się na niezapomnianą przygodę w najstraszniejszych grach, jakie kiedykolwiek zagrałeś. Odkryj swoje najgłębsze lęki i staw czoła mrocznym siłom. 

Zestaw tematyczny HORROR został specjalnie przygotowany, aby przenieść uczestników eventu do świata ciemnych mocy, demonów, duchów i zombi.

 

PROPONOWANE TYTUŁY:

 

 

KIDS 

 

Odkryj fascynujący świat przygód, interaktywnych doznań i ekscytujących atrakcji, które rozbudzą wyobraźnię i zapewnią niezapomnianą rozrywkę. Strefa przygotowana z myślą o dzieciach w średnim wieku, które doceniają świat komputerowych symulacji. 

Zestaw tematyczny KIDS został specjalnie przygotowany, aby przenieść uczestników eventu do świata kreatywnych zabaw, magicznych krajobrazów i super bohaterów. 

 

PROPONOWANE TYTUŁY:

 

 

eventy tematyczne 05 Kids
eventy tematyczne 06 Fantasy Fiction

FICTION & FANTASY 

 


Przenieś się w świat magii, tajemnic i przygód! Odkryj niezwykłe zaklęcia, spotkaj fantastyczne stworzenia i wyrusz w niezapomnianą podróż przez krainy pełne magii i czarów. Czekają na Ciebie ekscytujące gry, interaktywne doznania i wiele innych atrakcji. Przyłącz się do nas i zanurz się w magicznej przygodzie!

 

 Zestaw tematyczny FANTASY został specjalnie przygotowany, aby przenieść uczestników eventu do świata magicznych istot, zamków, krasnoludów i elfów. 

 

PROPONOWANE TYTUŁY:

 

 

SPORT / RUCH

 

Odkryj pasję i energię sportu w naszej dynamicznej strefie atrakcji! Niezależnie od tego, czy uczestnicy preferują piłkę nożną, rajdy samochodowe czy tenis, u nas znajdzie coś dla siebie. Zestaw się do rywalizacji w różnorodnych grach i zabawach sportowych, rozwijając jednocześnie zdolności fizyczne i umiejętności zespołowe. 

Zestaw tematyczny SPORT został specjalnie przygotowany, aby przenieść uczestników eventu do świata sportu, gier indywidualnych i zespołowych.

 

PROPONOWANE TYTUŁY:

 

 

eventy tematyczne 07 Sport Ruch
eventy tematyczne 08 Kreatywnosc Edu

KREATYWNOŚĆ / EDU 

 


Poznaj nieograniczone możliwości sił twórczych, gdzie każdy może znaleźć inspirację! Odkryj nasze interaktywne doznania, eksperymentuj i twórz. Kreatywne zabawy, pozwolą Ci wyrazić siebie w unikalny sposób. Zanurz się w magicznym świecie kreatywności i odkryj swoje artystyczne talenty!

Zestaw tematyczny KREATYWNOŚĆ / EDU został specjalnie przygotowany, aby przenieść uczestników eventu do świata kreaatywnego myślenia, tworzenia i odkrywania. 

 

PROPONOWANE TYTUŁY:

 

 

NATURA / ECO / RELAKS

 

Odkryj piękno otaczającego nas świata przyrody w naszej strefie atrakcji. Przeżyj niezapomniane doznania wśród malowniczych krajobrazów, zadziwiających roślin i fascynujących zwierząt. W naszej strefie czekają na Ciebie interaktywne wrażenia świata przyrody. Dołącz do nas i pozwól się zainspirować przez naturę!

Zestaw tematyczny NATURA / ECO został specjalnie przygotowany, aby przenieść uczestników eventu do świata natury, pięknych widoków, krajobrazów. 

 

PROPONOWANE TYTUŁY:

 

 

eventy tematyczne 09 Natura Eco Podroze
eventy tematyczne 10 Rywalizacja Kooperacja

RYWALIZACJA / KOOPERACJA

 


Przygotuj się na niezapomnianą przygodę w atmosferze pełnej adrenaliny i niespodzianek. Czekają na Ciebie ekscytujące turnieje, zmagania zespołowe i wiele więcej, co sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy mistrz. Przyłącz się do nas i doświadcz prawdziwej rywalizacji na najwyższym poziomie!

 

 Zestaw tematyczny RYWALIZACJA został specjalnie przygotowany, aby przenieść uczestników eventu na areny rywalizacji i współzawodnictwa w drodze do zwycięstwa.  

 

PROPONOWANE TYTUŁY:

 

 

ATRAKCJE NA EVENTY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE 

 

Rozkręć swoje wydarzenie z naszymi atrakcjami! Oferujemy szeroki wybór emocjonujących i zabawnych atrakcji, które zagwarantują niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich uczestników.

Niech Twoi goście doświadczą prawdziwej przyjemności, wchodząc do gier tych z przeszłości oraz najbardziej nowoczesnych .

Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swoje atrakcje na nadchodzące wydarzenie!" 

 

 Wyróżnij się !