VR NA TWOIM EVENCIE

Konferencje, bankiety, eventy firmowe

 

Wirtualna rzeczywistość to mocny punkt atrakcji podczas wydarzeń specjalnych jakimi są konferencje, szkolenia firmowe, bankiety. Całodniowe szkolenie czy konferencje dobrze jest zakończyć kolacją połączoną z dobrymi atrakcjami rozrywkowymi. Jedną z takich atrakcji eventowych są właśnie Stanowiska VR. Połączenie nowości z najwyższej jakości technologią powoduje, że stanowiska VR cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem przez cały okres eventu.

 

Stanowiska VR ONE powstały specjalnie pod wydarzenia specjalne jakimi są eventy, zapewniają komfort uczestnikom podczas przebywania w świecie wirtualnej rzeczywistości a jednocześnie stanowią doskonałą oprawę wizualną eventu. Sprzęt i oprogramowanie VR wykorzystywane w czasie imprez, są najwyższej jakości a to gwarantuje najlepsze możliwe doznania.

 

VR na eventach firmowych to przede wszystkim emocje i doskonała zabawa, to piski uczestniczek stojących na szczytach drapaczy za całym miastem pod nogami i zaciętość uczestników podczas strzelaniny na dzikim zachodzie. To chwile zachwytu nad niesamowitymi projekcjami i fizyczne zmęczenie po intensywnym treningu bokserskim.

 

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić imprezę z VR możemy przygotować turniej firmowy. Rywalizacja zawsze podnosi determinacje i bardziej angażuje. Możliwości przeprowadzenia zawodów jest wiele ale najciekawsze to zawsze te w których zawodnicy spotykają się naprzeciw siebie na jednej platformie w rzeczywistości wirtualnej.

 

Przenieś uczestników eventu do świata rzeczywistości wirtualnej, niech zachwycają możliwościami które dzisiaj daje ta technologia, pozwól im przeżywać doznania które są nieosiągalne w realnym świecie, postaw na niesamowitą zabawę pod najlepszymi w Polsce Stanowiskami VR.Łukasz Rudzki VR ONE


 

VR ONE - Na jakim evencie ? 

  • IMPREZA HOTELOWA: uatrakcyjnij imprezę firmową Stanowiskami VR

  • KONFERENCJA: Po ich zakończeniu dobrze jest odrpężyć sie zabawą 

  • BANKIET: Smaczne jedzenie i atrakcje eventowe 

  • IMPREZA PLENEROWA: Pawilon plenrowy pozwala zabrać VR wszędzie

  • PROMOCJA: Przyciągnij klientów do swojego stanowsika podczas targów


VR na evencie, konferencji, bankiecie 

  • ZABAWA: Niesamowita rozrywka dla każdego

  • DOZNANIA: Przeżycia nieosiągalne w realnym świecie 

  • EDUKACJA: Poznaj system Słoneczeny lub komórkę ciała z bliska

  • RUCH: Niezwykle intensywny rych potrafi naprawdę zmęczyć 

  • WZRUSZENIA: Projekcje pełne pasji i emocji