SYMULATOR JAZDY VR

Poczuj się jak za kierownicą samochodu rajdowego

 

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest usiąść za sterami samochodu wyścigowego, położyć ręce na kierownicy, zobaczyć tor wyścigowy z wnętrza auta? Teraz już jest taka możliwość dzięki symulatorowi jazdy VR.

 

Jeżeli jesteś fanem wyścigów to z pewnością miałeś okazję ścigać się na różnego rodzajach grach video, poczuć emocje rywalizacji. Teraz możesz doznać tych emocji daleko mocniej, już nie tylko patrząc w ekran, ale patrząc z wnętrza samochodu rajdowego.

 

Kilka sekund po tym jak wygodnie usiądziesz w fotelu, a na głowie pojawią się okulary VR, Twoje oczy i ciało przeniesie się do wnętrza pojazdu. Pod rękami poczujesz kierownicę, a pod nogami pedały gazu i hamowania. Zobaczysz wnętrze auta i tor wyścigowy za szybami.

 

5..4..3..2..1.. START

 

Najlepsze emocje zapewnia zastosowanie najwyższej jakości sprzętu oraz oprogramowania VR, specjalnie dobrany fotel i akcesoria symulatora VR, pozwala poczuć się jak w prawdziwym aucie. Zamontowany obok symulatora ekran, pozwala śledzić wyścig wszystkim obserwatorom zewnętrznym.

 

Wyścig w rzeczywistości wirtualnej to prawdziwe wyzwanie, realność tego symulatora sprawia, że żaden najmniejszy błąd nie będzie wybaczony, a przyśpieszenie i zakręty naprawdę są mocno odczuwalne.

 

VR to nie tylko symulatory jazdy, zastosowanie tej technologii nie ma ograniczeń, świat rzeczywistości wirtualnej pozwala nam doznawać stanu nieważkości na stacji kosmicznej, strzelać z łuków i rewolwerów, głaskać dinozaura czy dokonywać czynów magicznych. To co pokażemy zależy tylko od uczestników, ponieważ my dajemy do dyspozycji całą platformę aplikacji VR.


Jeżeli organizujesz event i szukasz atrakcji która wzbudzi duże zainteresowanie i dostarczy wiele emocji, to Symulator VR z pewnością będzie doskonałą propozycją.


Łukasz Rudzki VR ONE


 

 

VR ONE - Symulator jazdy VR

  • REALNOŚĆ: jak za sterami prawdziwego auta wyścigowego

  • EMOCJE: Przyśpieszenie które wbija w fotel 

  • SPRZĘT: Najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie VR

  • PRZEZNACZENIE : Dla dzieci, młodzieży i dorosłych gości imprezy

  • NOWOŚĆ: wirtualna rzeczywistość to nadal świat nieznany 


VR na evencie, konferencji, bankiecie 

  • ZABAWA: Niesamowita rozrywka dla każdego

  • DOZNANIA: Przeżycia nieosiągalne w realnym świecie 

  • EDUKACJA: Poznaj system Słoneczeny lub komórkę ciała z bliska

  • RUCH: Niezwykle intensywny rych potrafi naprawdę zmęczyć 

  • WZRUSZENIA: Projekcje pełne pasji i emocji