STANOWISKA VR

Jedyne takie w Polsce i na świecie !

 

Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających wydarzeń eventowych, zaprojektowaliśmy specjalne konstrukcje do wirtualnej rzeczywistości. Za zadanie postawiliśmy sobie stworzyć unikalne Stanowiska VR, których właściwości i wygląd będzie je wyróżniał spośród wszystkich innych.

 

WYGLĄD – Stanowiska VR ONE prezentują się bardzo futurystycznie, masywne ramiona, aluminiowa powierzchnia zamieniają strefę VR w portale do innego świata. Konstrukcje zostały wyposażone we własne oświetlenie, można je dostosować do scenerii każdego eventu. Dowolna barwa oświetlenia, w połączeniu z różnym stopniem jego natężenia, daje niesamowite efekty, szczególnie gdy światła sali hotelowej umieszczone nad strefą VR, zostaną przyciemnione.

 

WŁASNY BRAND – Stanowiska VR posiadają tylne ścianki na których można zamontować dowolną grafikę. Może to być np. logo klienta, nazwa konferencji albo dowolnie inny obraz związany z tematyką eventu.

 

KOMFORT – Uczestnicy świata rzeczywistości wirtualnej przenoszą całe swoje ciała do innego wymiaru, dlatego tak ważnym jest by ich ciała pozostawione w realnym świecie miały komfort i wygodę poruszania się. Szczególnie, że niektóre aplikacje VR wymagają naprawdę dużo ruchu. Dlatego Stanowiska VR ONE posiadają odpowiednią ilość miejsca, a żadne kable nie plączą się pod nogami.

 

SPRZĘT VR – Aby zapewnić najlepszą jakość doznań uczestnikom imprez, Stanowiska zostały wyposażone w najwyższej jakości Sprzęt na rynku – Oculus Rift. Nie zwykle czułe na ruch kamery, kontrolery pozwalające odczuwać dotyk i okulary VR otwierające bramy przestrzeni wirtualnej.APLIKACJE VR – Nigdy nie ograniczamy się w wyborze scenariuszy. Uczestnicy otrzymują całą platformę możliwości, od niesamowitych doznań po wzruszające projekcje. Zawsze dostosowujemy aplikacje do rodzaju imprezy, uczestników oraz ich ilości.


OBSŁUGA – Stanowiska są obsługiwane przez cały okres imprezy. Aktywnie doradzamy uczestnikom w wyborze aplikacji i pomagamy w ich zetknięciu z wirtualną rzeczywistością.


To wszystko sprawia, że Stanowiska VR ONE są nie tylko jedyne takie, ale także są to najlepsze na eventy Stanowiska w Polsce !Łukasz Rudzki VR ONE


 

Co wyróżnia VR ONE ? 

  • OPRAWA WIZUALNA: Stanoiwska stworzone specjlanie na eventy

  • PERSONALIZACJA: Dostosowanie do scenerii eventu, wybór własnej grafiki

  • JAKOŚĆ: Najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie VR

  • SCENARIUSZE: Pełna platforma aplikacji do dyspozycji uczestników 

  • KOMFORT: Stanowiska pozwalają na komfort poruszania się 


VR przykłdowe propozycje: 

  • KOSMOS: Odczucuwanie stanu nieważkości na stacji kosmicznej 

  • PRZYSZŁOŚĆ: Interacje z robotami 

  • WESTERN: Strzelanie z rewolwerów na dzikim zachodzie 

  • TRENING: Intensywny trening bokserski 

  • WZRUSZENIA: Projekcje pełne pasji i emocji