STREFY ATRAKCJI

VR ONE

Wynajem stref atrakcji na imprezy plenerowe oraz hotelowe w całym kraju. Szeroka oferta atrakcji opartych o najnowsze technologie. Znajdziesz u nas Stanowiska VR, Symulatory Jazdy, Konsole Video, Automaty do gier w stylu Retro. 

 

Plener VR namioty strefa arena gaming arcade automaty flipery
 

VR NA EVENTY

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ NA IMPREZY 

VR ONE Specjalizuje się w obsłudze stanowisk do wirtualnej rzeczywistości na eventach, imprezach firmowych, plenerowych, konferencjach, targach. Obsługujemy imprezy w całej Polsce.

Stworzyliśmy najlepsze Stanowiska VR w Polsce ! Niesamowity wygląd, oświetlenie które można dostosować do scenerii eventu, komfort i bezpieczeństwo uczestników imprezy. Nasze stanowiska VR tworzą najlepszą oprawę wizualną nawet najbardziej wymagającego wydarzenia.   

Emocje, doznania wizualne, wrażenia uczestników świata wirtualnego zapewniamy dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości sprzętu do VR. Dostosowujemy aplikacje VR do rodzaju imprezy oraz ilości uczestników. Ogromny wybór możliwych scenariuszy VR. 

VR ONE - Dodatkowo we Wrocławiu prowadzi wynajem Okularów VR do użytku prywatnego, Sprawdż: WYNAJEM VR WROCŁAW 

 

 

 

 

 

vr wynajem na imprezy wroclaw
vr impreza plenerowa wynajem

PLENEROWE / HOTELOWE

Wynajmujemy strafy atrakcji zarówno na wydarzenia PLENEROWE, jak i HOTELOWE. Nasze Areny zostały specjalnie przygotowane, aby zapewniać komfort i wygodę uczestnikom. Niezależnie od rodzaju wydarzenia, Areny VR - ONE doskonale się prezentują i stanowią doskonałą oprawę wizualną dla imprezy. 

Na uczestników wydarzenia czekają atrakcje eventowe oparte o najnowsze rozwiązania: od Stanowisk VR, Symulatorów Jazdy, Konsole Video,  po Automaty do gier w stylu Arcade i Retro. 

Poznaj naszą pełną ofertę. 

 

 

 

 

WROCŁAW ( województwo dolnośląskie) 

Obsługujemy imprezy w wirtualnej rzeczywistości w całym województwie dolnośląskim: 

Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Lubin, Polkowice, Głogów, Świdnica, Trzebnica, Oleśnica, Oława, Zgorzelec, Strzegom, Bolesławiec, Jawor, Strzelin, Długołęka, Środa Śląska, Dzierżoniów, Wołow, Brzeg Dolny, Kamienna Góra, Karpacz, Kłodzko, Milicz, Jelcz-Laskowice, Syców, Bielawa 

 

 Co wyróżnia VR-ONE: 

  • najlepsze stanowiska VR w Polsce - niesamowity wygląd, komfort uczestników
  • personalizacja - dostosujemy stanowiska VR do potrzeb klienta  
  • sprzęt VR - najwyższej jakości, zapewnia najlepsze doznania i wrażenia 
  • aplikacje VR - dostosujemy do rodzaju imprezy oraz ilości uczestników 
  • profesjonalna obsługa stanowisk VR