STREFY ATRAKCJI

VR ONE

Wynajem stref atrakcji na imprezy plenerowe oraz hotelowe w całym kraju. Szeroka oferta atrakcji opartych o najnowsze technologie. Znajdziesz u nas Stanowiska VR, Symulatory Jazdy, Konsole Video, Automaty do gier w stylu Retro. 

 

Plener VR namioty strefa arena gaming arcade automaty flipery
 
Plener VR namioty strefa arena gaming arcade automaty flipery

VR NA EVENTY

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ NA IMPREZY 

VR ONE specjalizuje się w obsłudze imprez w wirtualnej rzeczywistości, takich jak: imprezy firmowe, integracyjne, konferencje, targi. Obsługujemy eventy w całej Polsce.

Najlepsze Stanowiska VR na imprezy w Polsce! Oryginalny design, oświetlenie które można dostosować do scenerii każdego eventu, komfort i bezpieczeństwo uczestników imprezy. Doskonała oprawa wizualna eventu nawet najbardziej wymagającego wydarzenia.   

Emocje, doznania, wrażenia, interakcja uczestników świata wirtualnego, zapewnia wykorzystanie najwyższej jakości sprzętu do VR. Dostosowujemy scenariusze VR do rodzaju imprezy oraz ilości uczestników. Ogromny wybór aplikacji VR. 

Profesjonalna obsługa stanowisk do wirtualnej rzeczywistości. 

 

 

 

 

 

 

vr na imprezy wynajem Szczecin
vr impreza plenerowa wynajem

PLENEROWE / HOTELOWE

Wynajmujemy strafy atrakcji zarówno na wydarzenia PLENEROWE, jak i HOTELOWE. Nasze Areny zostały specjalnie przygotowane, aby zapewniać komfort i wygodę uczestnikom. Niezależnie od rodzaju wydarzenia, Areny VR - ONE doskonale się prezentują i stanowią doskonałą oprawę wizualną dla imprezy. 

Na uczestników wydarzenia czekają atrakcje eventowe oparte o najnowsze rozwiązania: od Stanowisk VR, Symulatorów Jazdy, Konsole Video,  po Automaty do gier w stylu Arcade i Retro. 

Poznaj naszą pełną ofertę. 

 

 

 

 

SZCZECIN ( województwo zachodnio-pomorskie ) 

Obsługujemy imprezy w wirtualnej rzeczywistości w całym województwie zachodnio-pomorskim: 

Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Police, Wałcz, Białogard, Goleniów, Gryfino, Nowogard, Gryfice, Świdwin, Barlinek ,Darłowo

 

 Co wyróżnia VR-ONE: 

  • najlepsze Stanowiska VR  - niesamowity design, komfort uczestników
  • personalizacja - możliwość dostosowania oświetlenie i ścianek do potrzeb klienta
  • sprzęt VR - najwyższej jakości, zapewnia najlepsze doznania i wrażenia 
  • scenariusze VR - dostosujemy do rodzaju imprezy oraz ilości uczestników 
  • profesjonalna obsługa stanowisk VR