Strefa VR na imprezie plenerowej

Czy warto wynająć stanowiska VR na imprezę plenerową? 

 

Atrakcje eventowe takie jak Wirtualna rzeczywistość na imprezach plenerowych, od zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i przyciągały długie kolejki chętnych. Ale my chcieliśmy, aby Strefa VR w plenerze była czymś więcej niż zwykłym namiotem wyposażonym w komputery i ekrany, dlatego stworzyliśmy specjalny Pawilon VR.

Pawilon VR został tak zaprojektowany, aby spełniać wymagania stawiane przez imprezy organizowane w plenerze. Chcieliśmy, aby Pawilon plenerowy był odpowiednio duży, aby uczestnicy mieli wystarczająco dużo przestrzeni, do przeżywania doznań w świecie wirtualnym. Wygoda i bezpieczeństwo uczestnika jest bardzo ważne.

Naszą intencją było także, aby plenerowa Strefa VR doskonale się prezentowała i była wizualną ozdobą dla całego wydarzenia. Dlatego przygotowaliśmy projekt, w dynamicznych – czarno-czerwonych barwach, dzięki czemu prezentuje się doskonale.

Strefa VR często jest łączona z innymi atrakcjami plenerowymi, np. dmuchane tory przeszkód, dlatego, przygotowaliśmy atrakcję w taki sposób, aby wszystko stanowiło jednolitą i kompletną całość. Aby zobaczyć nasze propozycje w obszarze WIPEOUT, zapraszamy na APOCALYPTO.PL

Pawilon VR został także dodatkowo przyciemniony, dzięki czemu mniej Słońca dostaje się do środka, co przekłada się na lepszą, jakość kamer śledzących, a także poprawia jakość oświetlenia stanowisk wewnątrz namiotu a także oglądanie przebiegu wydarzeń na ekranach, przez osoby obserwujące.

Wirtualna rzeczywistość doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach, zarówno tych firmowych jak i gminnych, zarówno na wiele tysięcy osób jak i dla małych grup, podczas imprez integracyjnych. Także grupy wiekowe nie mają większego znaczenia, ponieważ atrakcja ta budzi ogromne emocje tak samo u pań jak i u panów i tak samo osób starszych jak i młodszych.

Przygotowanie plenerowej strefy wirtualnej rzeczywistości, pozwoliło, aby niesamowite doznania i emocje wirtualnego świata mogły zagościć w dowolnym miejscu, niezależnie od warunków pogodowych.

A tych doznań jest naprawdę wiele, to strzelanie z łuków, rewolwerów, symulacje lotów, miecze świetlne, skoki z wieżowców, animacje dla najmłodszych i wiele, wiele innych.

Zobacz jak wygląda Strefa Wirtualnej rzeczywistości na imprezach plenerowych

W tym roku przygotowaliśmy wiele nowości, najnowszej generacji okulary do wirtualnej rzeczywistości, których jakość jest na jeszcze wyższym poziomie, a także fotel do jazdy rajdowymi pojazdami w okularach VR.

Podsumowując, wirtualna rzeczywistość to doskonała propozycja na każdą imprezę plenerową, sprawi wiele radości uczestnikom, pozwoli przeżywać niesamowite emocje i doznania. Specjalnie przygotowany Pawilon VR na imprezy pelenerowe, nie tylko zadba o wygodę uczestników eventu, ale także jest idealną oprawą wizualną całego wydarzenia. 

Łukasz Rudzki | VR-ONE


 

VR ONE - Na jakim evencie ? 

  • IMPREZA HOTELOWA: uatrakcyjnij imprezę firmową Stanowiskami VR

  • KONFERENCJA: Po ich zakończeniu dobrze jest odrpężyć sie zabawą 

  • BANKIET: Smaczne jedzenie i atrakcje eventowe 

  • IMPREZA PLENEROWA: Pawilon plenrowy pozwala zabrać VR wszędzie

  • PROMOCJA: Przyciągnij klientów do swojego stanowsika podczas targów


VR na evencie, konferencji, bankiecie 

  • ZABAWA: Niesamowita rozrywka dla każdego

  • DOZNANIA: Przeżycia nieosiągalne w realnym świecie 

  • EDUKACJA: Poznaj system Słoneczeny lub komórkę ciała z bliska

  • RUCH: Niezwykle intensywny rych potrafi naprawdę zmęczyć 

  • WZRUSZENIA: Projekcje pełne pasji i emocji