VR na imprezy plenerowe

Nowa odsłona VR

Każdy, kto był organizatorem imprezy plenerowej zastanawia się jakie atrakcje plenerowe mogę przygotować dla uczestników. Niezależnie od tego czy jest to impreza firmowa, integracyjna, piknik rodzinny czy impreza masowa, zadanie nie jest łatwe, bo często wszystko już było.

Dobrze dobrane atrakcje na imprezy plenerowe to klucz do zadowolenia uczestników wydarzeń. Dlatego stworzyliśmy coś wyjątkowego. Plenerową Strefę VR.

Działmy w całej Polsce


Sprawdź także ofertę na: TORY PRZESZKÓD WIPEOUT

 

wirtualna rzeczywistość plener
wirtualna rzeczywistość plener

DLACZEGO VR NA IMPREZY

Cechy najlepszej atrakcji plenerowej

Oczywiście wybór atrakcji zależy od rodzaju imprezy, uczestników, koncepcji zabawy. Jednak jest kilka obiektywnych czynników, świadczących o doskonałym wyborze. Poznaj najważniejsze:

 

  • 1)  Nowość – one zawsze przyciągają największe zainteresowanie

  • 2)  Wygląd i rozmiar – atrakcja musi się doskonale prezentować

  • 3)  Ciekawość – atrakcja musi intrygować, zachęcać do skorzystania

  • 4) Uniwersalność – dla ludzi o różnych kwalifikacjach, różnym wieku, różnych płci

  • 5) Doskonała i profesjonalna obsługa – to zawsze jest ważne

Strefa VR Imprezy w Plenerze

Specjalny Pawilon VR

 I my właśnie stworzyliśmy taką atrakcje. PAWILON VR specjalnie przygotowany z myślą o eventach w plenerze. Odpowiednio duży i przyciemniany namiot, nie tylko doskonale się prezentuje i zapewnia komfort i wygodę uczestnikom. Pawilon pozwala stworzyć Strefę VR w każdy miejscu i na każdej imprezie.

Duży na 9 metrów średnicy i kilka metrów wysokości, z daleka przyciąga uwagę uczestników zabawy. Doskonały wygląd szybko przyciąga ogromne zainteresowanie, które materializuje się w postaci wielkich kolejek.

W środku przygotowane 3 stanowiska VR i video. W niesamowitej świetlnej iluminacji, sprawia że atrakcja będzie zapamiętana na długo.

wirtualna rzeczywistość plener
wirtualna rzeczywistość plener

Wirtualna Rzeczywistość na imprezy

Jak działa VR na imprezach:

 

VR czyli wirtualna rzeczywistość to technologia oparta o okulary VR, która przenosi uczestników eventów w świat komputerowej symulacji. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Możemy zwiedzać otchłanie oceanu, strzelać z łuku, być agentem przyszłości, walczyć z robotami, stać się częścią Gwiezdnych Wojen i wiele , wiele innych rzeczy.

Scenariusz zawsze jest dopasowany do imprezy, niezależnie czy ma mieć charakter rozrywkowy, edukacyjny, kulturalny, czy też ma być nastawiony na przeżycia emocjonalne. VR imprezy tematyczne lub pełny wybór - to zależy od Ciebie!

Teraz VR na imprezy w nowej odsłonie

Namiot VR na eventy

 

Na ten sezon przygotowaliśmy coś specjalnego. Stworzyliśmy stanowiska VR w nowej odsłonie. Nie tylko większe ekrany dla obserwujących, ale także najbardziej nowoczesna technologia VR, która zapewni najlepsze możliwe doznania uczestnikom. Wszystko połączyliśmy niesamowitą iluminacją, która przenosi Strefę VR na wyższy poziom – Jedyne takie Stanowiska VR w Polsce.

 

wirtualna rzeczywistość plener
wirtualna rzeczywistość plener

Wynajem VR na eventy plenerowe w całej Polsce

Dzisiaj VR może być wszędzie 

Braliśmy udział w imprezach firmowych, integracyjnych, wydarzeniach gminnych, piknikach firmowych, imprezach masowych. 

 

Wynajmujemy Strefę VR w całej Polsce. Braliśmy udział z VR w eventach w: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Rzeszów, Zakopane, Krynica Zdrój, Bydgoszcz, Opole, Gdańsk, Olszyn, Szczecin, Mikołajki i wiele innych.