VR SEZON 2021

Co nowego w imprezach VR w nowym seoznie? 

 

Rok 2020 był czasem zamrożenia wszelkich wydarzeń o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz sportowym. Jednak widać już, że ten czas dobiega końca, i niedługo będziemy mogli wrócić do obsługi eventów wszelkiego rodzaju.

Jesteśmy przygotowani aby otworzyć portal do wirtualnej rzeczywistości dla uczestników imprez zarówno plenerowych jak i tych odbywających się w hotelach i halach.

Imprezy plenerowe – imponujący plenerowy Pawilon VR, nie tylko doskonale się prezentuje wizualnie, ale mieści w sobie kilka stanowisk wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu niesamowitymi doznaniami VR mogą cieszyć się uczestnicy praktycznie każdej imprezy pod gołym niebem. Pawilon zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przyciągał setki chętnych, jesteśmy przekonani, że podobnie będzie w 2021 roku! Na imprezy plenerowe oferujemy także dmuchane tory przeszkód, które tworzą jednolitą strefę atrakcji, wizualnie kompatybilną z Pawilonem Wirtualnej Rzeczywistości.

Imprezy hotelowe - niesamowite stanowiska VR dzięki, oświetlonym konstrukcjom, jedynym takim w Polsce, są wizualną oprawą dla każdego eventu hotelowego. Nasze bramy do wirtualnego świata, przenoszą uczestników na nieznane terytorium bez żadnych ograniczeń. Wirtualna rzeczywistość oferuje bardzo wiele na imprezach, daje emocje, doznanie, dużo śmiechu, dużo ruchu a czasem wzbudzają lęk. Wszystko zależy od koncepcji imprezy, do której zawsze się dostosowujemy.

Nowości – pomimo, że poprzedni sezon był zamrożony, my nie siedzieliśmy z założonymi rękami. Wprowadziliśmy do oferty najnowsze rozwiązania VR – Oculus Quest 2. Dzięki temu, możemy przekazać jeszcze większą jakość doznań, zaspokoić najwyższe oczekiwania.

Jeszcze więcej aplikacji, gier, symulacji. Rynek technologii VR bardzo szybko się rozwija, nie tylko urządzenia stają się lepsze jakościowo, bardziej wydajne i mniejsze. Także oprogramowanie bardzo szybko się rozwija, dzięki czemu możemy liczyć na jeszcze więcej doskonałej zabawy, przeżyć i doznań.

Wynajem stanowisk VR oferujemy z możliwością pełnej dowolności wyboru aplikacji przez uczestników, gdzie udostępniamy całą platformę, lub też w konkretnym scenariuszu, jeżeli tego wymaga koncept eventu. Jak zawsze będziemy pomagać uczestnikom, doradzać odpowiednie aplikacje, instruować o poszczególnych czynnościach.

W 2021 roku planujemy wprowadzić jeszcze więcej atrakcji do naszej oferty, symulatorów, rozwiązań wirtualnej rzeczywistości i nie tylko.

Łukasz Rudzki VR ONE


 

VR ONE - Na jakim evencie ? 

  • IMPREZA HOTELOWA: uatrakcyjnij imprezę firmową Stanowiskami VR

  • KONFERENCJA: Po ich zakończeniu dobrze jest odrpężyć sie zabawą 

  • BANKIET: Smaczne jedzenie i atrakcje eventowe 

  • IMPREZA PLENEROWA: Pawilon plenrowy pozwala zabrać VR wszędzie

  • PROMOCJA: Przyciągnij klientów do swojego stanowsika podczas targów


VR na evencie, konferencji, bankiecie 

  • ZABAWA: Niesamowita rozrywka dla każdego

  • DOZNANIA: Przeżycia nieosiągalne w realnym świecie 

  • EDUKACJA: Poznaj system Słoneczeny lub komórkę ciała z bliska

  • RUCH: Niezwykle intensywny rych potrafi naprawdę zmęczyć 

  • WZRUSZENIA: Projekcje pełne pasji i emocji