Plener VR namioty strefa arena gaming arcade automaty flipery

VR PLENER

Strefa Wirtualnej rzeczywistości na imprezie plenerowej

 

W sezonie letnim odbywa się bardzo wiele imprez w terenie, takich jak pikniki firmowe, imprezy integracyjne, dni miast. Do tej pory na tego typu wydarzeniach dużą popularnością cieszyły się klasyczne stanowiska z grami video, ale teraz powstała nowa możliwość PLENEROWA STREFA VR

 

Wirtualna rzeczywistość zawsze przyciąga ogromne zainteresowanie, kolejki chętnych zaczynają się wraz z początkiem imprezy i nie kończą aż do jej zakończenia. W zależności od rodzaju imprezy dopasowujemy aplikacje VR w taki sposób, by dostosować się nie tylko do oczekiwań uczestników ale także ich ilości, co ma szczególnie duże znaczenie przy dużych imprezach masowych.

 

Strefa VR pozwala doświadczać niezwykłych doznań, emocji, wrażeń. Uczestnicy chwilę po założeniu Gogli VR przenoszą się do świata wirtualnej rzeczywistości, w którym mogą odbyć realistyczny spacer po międzynarodowej stacji kosmicznej, walczyć na miecze świetlne, strzelać z łuków w czasach średniowiecznych czy dokonać skoku z drapacza chmur. Lot nad miastem, zwiedzanie głębin oceanu czy trening bokserski to wszystko czeka na gości eventu.

 

Szerokie zastosowanie wirtualnej rzeczywistości sprawia, że chętni do wejścia w rzeczywistość wirtualną są zarówno osoby dorosłe, jaki i młodzież i dzieci. Aplikacje VR dostarczają treści rozrywkowych ale także edukacyjnych, emocjonalnych, symulacji, niesamowitych projekcji, jak i aktywności typowo ruchowych.

 

VR na imprezie plenerowej to nowość, do tej pory nie łatwo było uzyskać odpowiednie warunki dla zastosowania tej technologii, ale specjalnie przygotowany Pawilon Plenerowy rozwiązał te problemy, dzięki temu nasi goście, mogą cieszyć się najlepszą jakością doznań.

 

Pawilon VR ONE jest nowy, bardzo estetyczny, posiada imponujące rozmiary oraz doskonały czarno-czerwony design. Posiada średnicę 9 metrów dzięki czemu, przebywający w jego wnętrzu uczestnicy imprezy mogą czuć się komfortowo. Stanowiska zostały tak zaprojektowane aby dawać wygodę podczas przebywania w wirtualnej rzeczywistości, a zamontowane na nich ekrany pozwalają śledzić aktywność uczestników w świecie VR.

 

Plenerowa Strefa VR to doskonały pomysł na atrakcję eventową, zapewnia ogromne zainteresowanie gości, najwyższa jakość sprzętu gwarantuje doskonałe doznania, nie ogranicza się do żadnej grupy wiekowej.

Sprawdź także: DMUCHANE TORY PRZESZKÓD WIPEOUT


Łukasz Rudzki VR-ONE


 

VR ONE - Impreza w plenerze

  • ROZRYWKA: Niesamowita zabawa dla uczestników eventu

  • ZAINTERESOWANIE: Kolejki chętnych chcących przeżywać doznania VR

  • OPRAWA WIZUALNA: Doskonały wygląd, imponujące rozmiary i design 

  • PRZEZNACZENIE : Dla dzieci, młodzieży i dorosłych gości imprezy

  • NOWOŚĆ: wirtualna rzeczywistość to nadal świat nieznany 


Dlaczego wybrać Strefę VR ?

  • PAWILON VR: Imponujące rozmiary i wygląd pawilonu plenerowego 

  • STANOWISKA VR: Zapewniają komfort uczestnikom imprez 

  • APLIKACJE: Dostosowane do rodzaju imprezy oraz ilości uczestników 

  • SPRZĘT : Najwyższej jakości na rynku  

  • OBSŁUGA: Profesjonalna pomoc i wsparcie uczestników eventu