SCENARIUSZE VR

Zobacz jak wiele możliwości daje świat wirtualnej rzeczywistości

 

Świat wirtualnej rzeczywistości to wymiar który nie ma żadnych ograniczeń. Pozwala na rozrywkę, edukację, doznawanie niesamowitych przeżyć emocjonalnych. VR to możliwość odbycia symulacji samochodem rajdowym oraz oglądania niezwykle wzruszających projekcji, to spokojne oglądanie wydarzeń a także bardzo intensywne zajęcia ruchowe. To wszystko sprawia, że wirtualna rzeczywistość podczas imprezy daje ogrom możliwości i adaptacji do każdego scenariusza imprezy.

 

Uczestnik wydarzenia zaraz po założeniu okularów VR zostaje otoczony przestrzenią wirtualną, nie tylko jego oczy zmieniają wymiar ale całe jego ciało, zostaje przeniesione na świata stworzonego przez komputerowe animacje. Zaraz po wejściu w świat wirtualny, uczestnik może znaleźć się na międzynarodowej stacji kosmicznej, w każdym calu odwzorowanej od tej rzeczywistej. Poczuć brak grawitacji, otworzyć luk i wyjść w przestrzeń kosmiczną. W tym samym czasie na drugim Stanowisku VR ktoś inny, może stać na szczycie drapacza chmur, mając całe miasto pod nogami i trząść się z przerażenia na myśl o skoku w dół!

 

Właściwy dobór aplikacji do uczestnika do bardzo ważne zadanie, mężczyźni doskonale będą czuć się z rewolwerami na dzikim zachodzie lub podczas intensywnego treningu bokserskiego, natmomiast panie wolą zachwycać się widokiem gwiazd z bliska lub zwiedzając dno oceanu. Jedni wolą przeżywać chwile w sposób ekstremalny, inni lepiej się czują gdy otacza ich spokój. Nasza obsługa zawsze aktywnie doradza i wskazuje, które z aplikacji będą najbardziej odpowiednie.

 

VR umożliwia także przeprowadzenie zawodów firmowych podczas eventu. Nic tak nie angażuje uczestników jak rywalizacja! Zawodnicy mogą walczyć na ilość zdobytych punktów lub uzyskanie jak najlepszych czasów ale mogą stanąć naprzeciwko siebie na jednej platformie w rzeczywistości wirtualnej. Zawody są tym bardziej emocjonujące, że zamieszczone na stanowiskach ekrany, pozwalają na śledzenie każdego ruchu uczestników przez zewnętrznych widzów.

 

To wszystko sprawia, że każdy znajdzie w świecie VR coś dla siebie, tych którzy zbyt pochopnie podejmą decyzję może czekać szok, a wówczas cała sala zastanawia się kto tak krzyczy, ale to krzyki zawsze ze łzami śmiechu w oczach. Nieskończone możliwości scenariuszy wirtualnej rzeczywistości pozwalają także organizatorom wybrać taki zestaw aplikacji, które najlepiej pasują do tematyki danego wydarzenia, tutaj także zawsze staramy się doradzić jak najlepiej.Nie czekaj! Przenieś uczestników Twojego eventu do innego wymiaru, pozwól im cieszyć się przeżyciami które są nieosiągalne w realnym świecie.Łukasz Rudzki VR ONE


 

Obszary VR:  

  • DOZNANIA EMOCJONALNE: Ogromne przeżycia, od lęku do śmiechu  

  • PROJEKCJE: Niesamowite obrazy przenoszące do bajkowego świata

  • EDUKCJA: Aplikacje przyrodnicze lub historyczne 

  • ROZRYWKA: Zabawa na najwyższym poziomie 

  • INTENSYWNY RUCH: Wstawanie, klękanie, uniki, zmęczone ramiona 


VR przykłdowe propozycje: 

  • KOSMOS: Odczuwanie stanu nieważkości na stacji kosmicznej 

  • ŚREDNIOWIECZE: Strzelanie do celów za pomocą łuku i strzał 

  • WESTERN: Strzelanie z rewolwerów na dzikim zachodzie 

  • PRZYSZŁOŚĆ: Interakcje z mechanicznymi robotami

  • SPORT: Zrób trening bokserski, lub ścigaj się w rajdach